Adres

ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9:00-19:00, sb 9:00-14:00

O nas

Centrum Kosmetologii Mediskin to miejsce, którego właścicielką jest mgr Alicja Futymska. Pomysł na stworzenie własnego salonu powstał dzięki pasji, wieloletniemu doświadczeniu oraz wsparciu najbliższych. Wspaniała lokalizacja, eleganckie wnętrza wyposażone w nowoczesny sprzęt, profesjonalna i przyjazna obsługa, pozwolą Państwu odnaleźć w "Mediskin" swoją własną oazę relaksu i pięknego wyglądu.

Więcej

Nasz Zespół

Zespół ekspertów w centrum kosmetologi mediskin

Właściciel, mgr kosmetolog, makijażystka, szkoleniowiec, technolog kosmetyków.

Alicja Futymska-Grzywa

Zagadnienia związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją i leczeniem skóry od zawsze były przedmiotem moich zainteresowań dlatego też już w bardzo młodym wieku wiedziałam, że chcę zostać kosmetologiem. W 2007 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Międzyczasie uczestniczyłam również w wielu szkoleniach branżowych i odbyłam praktyki zawodowe w salonie w Krakowie i w Biłgoraju. W 2010 roku podjęłam dalszą naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Więcej

Kosmetyczka i wizażystka. Specjalistka od zabiegów na ciało.

Zuzanna Futymska

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się przez przypadek szukając ciekawej alternatywy w życiu. Początkowo z ciekawości spróbowałam swoich sił w Szkole Wizażu i Stylizacji w Krakowie, ponieważ odkąd pamiętam makijaż był moją pasją. Nauczyłam się tam ciekawych technik i wypracowałam swój własny styl. Po kliku zajęciach stwierdziłam jednak, że to za mało. Zachęcona dodatkowo rozmowami ze starszą siostrą na temat nowinek ze świata kosmetologii oraz o jej doświadczeniach w pracy, postanowiłam zapisać się do studium kosmetycznego.

Więcej

Specjalistka od laseroterapii, kosmetyczka.

Katarzyna Izdebska

Kasia jest specjalistką od laseroterapii z 15-letnim doświadczenie. Właścicielka salonu kosmetycznego w Łukowie. Zawsze miła i uśmiechnięta. Uwielbia wsłuchiwać się w potrzeby klientów i rozwiązywać problemy skórne przez dobór odpowiednich zabiegów. Jej największą pasją jest laseroterapia i makijaże. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie oraz z dużym nastawieniem na uzyskanie jak najlepszych efektów po zabiegach. Kreatywność, wiedzę i motywację stale zdobywa uczestnicząc na kongresach, branżowych konferencjach oraz szkoleniach. Prywatnie szczęśliwa mama Wiktorii i Maćka. 

Z naszym Centrum Kosmetologii Mediskin współpracuje od samego początku. Natychmiast zyskała zaufanie naszych klientek/klientów. Wspaniałe efekty po zabiegach (laseroterapia, Zaffiro, Plazma, Kriolipoliza) które pokazujemy w postach to zasługa jej ogromnej wiedzy i doświadczenia.

kosmetolog

Sylwia Bzdyrak

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie gdzie uzyskałam tytuł licencjata kosmetologii. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobyłam podczas odbywania praktyk w salonie kosmetycznym w Janowie Lubelskim, a następnie w pracy w salonie kosmetologicznym w Krakowie. Kosmetologia od kiedy tylko sięgam pamięcią jest bliska mojemu sercu.

Więcej

Kosmetolog, stylistka paznokci, makijażystka

Diana Małysza

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia. Studia umożliwiły mi zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności praktycznych a także dały możliwość uczestniczenia w ciekawych kursach i szkoleniach. Pierwsze doświadczenie zdobyłam dzięki odbyciu praktyk w salonie w Biłgoraju i Janowie Lubelskim a następnie w pracy w salonie kosmetycznym oraz profesjonalnym studiu modelowania sylwetki. Kosmetyka stała się moją pasją.

Więcej

Stylistka paznokci i kosmetyczka

Elżbieta Szpara

Kosmetyka interesowała mnie już jako nastolatkę, a w szczególności pielęgnacja twarzy, dłoni, stylizacja paznokci oraz makijaże. W 2006 ukończyłam studium kosmetyczne po którym rozpoczęłam pierwszą pracę w swoim rodzinnym mieście w Strzyżowie. Po roku pracy w zawodzie stwierdziłam, że chcę spróbować swoich sił w pracy w większym mieście i wyjechałam do Rzeszowa gdzie pracowałam kolejne 6 lat w zawodzie oraz prowadziłam swój własny salon kosmetyczny.

Więcej

lekarz Medycyny Estetycznej

Paulina Jezierska-Janik

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarsko - dentystycznym. Od 2015 roku pracuję w zawodzie. Moją pasją jest medycyna i stomatologia estetyczna, a największą nagrodą - uśmiech moich pacjentek. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Moim zabiegom przyświeca motto- podkreśl atuty kobiety w sposób naturalny. Prywatnie miłośniczka psów i dalekich podróży . Serdecznie zapraszam na konsultacje i wizytę.


Więcej