O nas

Centrum Kosmetologii Mediskin istnieje od 11 czerwca 2019. Właścicielką jest Alicja Futymska – Grzywa, mgr kosmetolog z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży kosmetologicznej, a jednocześnie szkoleniowiec, nauczyciel zawodu i technolog kosmetyków. Pomysł na stworzenie własnego salonu powstał, dzięki pasji oraz wsparciu najbliższych.

Więcej

Nasz Zespół

Zespół ekspertów w centrum kosmetologi mediskin

Właściciel, mgr kosmetolog, makijażystka, szkoleniowiec, technolog kosmetyków.

Alicja Futymska-Grzywa

Zagadnienia związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją i leczeniem skóry od zawsze były przedmiotem moich zainteresowań dlatego też już w bardzo młodym wieku wiedziałam, że chcę zostać kosmetologiem. W 2007 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Międzyczasie uczestniczyłam również w wielu szkoleniach branżowych i odbyłam praktyki zawodowe w salonie w Krakowie i w Biłgoraju. W 2010 roku podjęłam dalszą naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Więcej o specjaliście

Kosmetyczka i wizażystka. Specjalistka od zabiegów na ciało.

Zuzanna Futymska

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się przez przypadek szukając ciekawej alternatywy w życiu. Początkowo z ciekawości spróbowałam swoich sił w Szkole Wizażu i Stylizacji w Krakowie, ponieważ odkąd pamiętam makijaż był moją pasją. Nauczyłam się tam ciekawych technik i wypracowałam swój własny styl. Po kliku zajęciach stwierdziłam jednak, że to za mało. Zachęcona dodatkowo rozmowami ze starszą siostrą na temat nowinek ze świata kosmetologii oraz o jej doświadczeniach w pracy, postanowiłam zapisać się do studium kosmetycznego.

Więcej o specjaliście

Kosmetolog, stylistka paznokci, makijażystka

Diana Małysza

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia. Studia umożliwiły mi zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności praktycznych a także dały możliwość uczestniczenia w ciekawych kursach i szkoleniach. Pierwsze doświadczenie zdobyłam dzięki odbyciu praktyk w salonie w Biłgoraju i Janowie Lubelskim a następnie w pracy w salonie kosmetycznym oraz profesjonalnym studiu modelowania sylwetki. Kosmetyka stała się moją pasją. Specjalizuje się stylizacji paznokci, w zabiegach na twarz oraz na ciało.

Więcej o specjaliście

Kosmetyczka i wizażystka

MARZENA STRZAŁKA

Jestem absolwentką Szkoły Wizażu Artystyczna Alternatywa w Krakowie i Studium kosmetycznego w Biłgoraju. Makijaż jest moja pasją. Wykonuję głownie makijaże dzienne, wieczorowe, okazjonalne i ślubne, studniówkowe, sylwestrowe, a także na potrzeby sesji zdjęciowych. Staram się podążać za współczesnymi trendami, zachowując jednak wyczucie smaku. Uważam, że dobrze dobrany makijaż, będzie nie tylko wydobywał i podkreślał urodę, ale powinien być wykonany w sposób indywidualny - dobrany do osobowości i stylu.

Więcej o specjaliście

Specjalistka od laseroterapii, kosmetyczka.

Katarzyna Izdebska

Kasia jest specjalistką od laseroterapii z 15-letnim doświadczenie. Właścicielka salonu kosmetycznego w Łukowie. Zawsze miła i uśmiechnięta. Uwielbia wsłuchiwać się w potrzeby klientów i rozwiązywać problemy skórne przez dobór odpowiednich zabiegów. Jej największą pasją jest laseroterapia i makijaże. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie oraz z dużym nastawieniem na uzyskanie jak najlepszych efektów po zabiegach. Kreatywność, wiedzę i motywację stale zdobywa uczestnicząc na kongresach, branżowych konferencjach oraz szkoleniach.

lekarz Medycyny Estetycznej 

Paulina Jezierska-Janik 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarsko - dentystycznym. Od 2015 roku pracuję w zawodzie. Moją pasją jest medycyna i stomatologia estetyczna, a największą nagrodą - uśmiech moich pacjentek. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Moim zabiegom przyświeca motto- podkreśl atuty kobiety w sposób naturalny. Prywatnie miłośniczka psów i dalekich podróży . Serdecznie zapraszam na konsultacje i wizytę. 

Więcej o specjaliście

Podolog, kosmetyczka.

Tetiana Orlova

Tetiana to podolog i kosmetyczka z 15-letnim doświadczeniem a także nauczyciel zawodu. W naszym Centrum Kosmetologii Mediskin specjalizuje się w stylizacji paznokci i brwi oraz w kompleksowej pielęgnacji stóp. Moja historia zaczęła się w 2008 roku, kiedy zaczęłam studia na uniwersytecie a dwa lata później swoją pierwszą pracę w salonie kosmetycznym. Praca ta pozwoliła mi zdobyć pierwsze doświadczenie, doskonalić swoją wiedzę i umiejętności oraz aktywnie się rozwijać. W 2012 roku otrzymałam tytuł mistrza manicure i pedicure.

Więcej o specjaliście