O nas

Centrum Kosmetologii Mediskin istnieje od 11 czerwca 2019. Właścicielką jest Alicja Futymska – Grzywa, mgr kosmetolog z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży kosmetologicznej, a jednocześnie szkoleniowiec, nauczyciel zawodu i technolog kosmetyków. Pomysł na stworzenie własnego salonu powstał, dzięki pasji oraz wsparciu najbliższych.

Więcej

Nasz Zespół

Zespół ekspertów w centrum kosmetologi mediskin

Właściciel, mgr kosmetolog, makijażystka, szkoleniowiec, technolog kosmetyków.

Alicja Futymska-Grzywa

Zagadnienia związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją i leczeniem skóry od zawsze były przedmiotem moich zainteresowań dlatego też już w bardzo młodym wieku wiedziałam, że chcę zostać kosmetologiem. W 2007 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Międzyczasie uczestniczyłam również w wielu szkoleniach branżowych i odbyłam praktyki zawodowe w salonie w Krakowie i w Biłgoraju. W 2010 roku podjęłam dalszą naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Więcej o specjaliście

Kosmetyczka i wizażystka. Specjalistka od zabiegów na ciało.

Zuzanna Futymska

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się przez przypadek szukając ciekawej alternatywy w życiu. Początkowo z ciekawości spróbowałam swoich sił w Szkole Wizażu i Stylizacji w Krakowie, ponieważ odkąd pamiętam makijaż był moją pasją. Nauczyłam się tam ciekawych technik i wypracowałam swój własny styl. Po kliku zajęciach stwierdziłam jednak, że to za mało. Zachęcona dodatkowo rozmowami ze starszą siostrą na temat nowinek ze świata kosmetologii oraz o jej doświadczeniach w pracy, postanowiłam zapisać się do studium kosmetycznego.

Więcej o specjaliście

Kosmetolog, stylistka paznokci, makijażystka

Diana Małysza

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia. Studia umożliwiły mi zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności praktycznych a także dały możliwość uczestniczenia w ciekawych kursach i szkoleniach. Pierwsze doświadczenie zdobyłam dzięki odbyciu praktyk w salonie w Biłgoraju i Janowie Lubelskim a następnie w pracy w salonie kosmetycznym oraz profesjonalnym studiu modelowania sylwetki. Kosmetyka stała się moją pasją. Specjalizuje się stylizacji paznokci, w zabiegach na twarz oraz na ciało.

Więcej o specjaliście

Kosmetyczka, stylistka brwi

Kinga Małysza

Jestem studentką drugiego roku kosmetologii na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Kosmetologia to dla mnie nie tylko dziedzina nauki, ale przede wszystkim pasja, którą nieustannie rozwijam, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Moją specjalnością są zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na twarz, które pomagają moim klientom eliminować problemy skórne i utrzymać młody wygląd skóry. W mojej pracy kluczowe jest indywidualne podejście do każdego klienta. Staram się wsłuchać w ich potrzeby.

Więcej o specjaliście

Podolog, kosmetyczka.

Tetiana Orlova

Tetiana to podolog i kosmetyczka z 15-letnim doświadczeniem a także nauczyciel zawodu. W naszym Centrum Kosmetologii Mediskin specjalizuje się w stylizacji paznokci i brwi oraz w kompleksowej pielęgnacji stóp. Moja historia zaczęła się w 2008 roku, kiedy zaczęłam studia na uniwersytecie a dwa lata później swoją pierwszą pracę w salonie kosmetycznym. Praca ta pozwoliła mi zdobyć pierwsze doświadczenie, doskonalić swoją wiedzę i umiejętności oraz aktywnie się rozwijać. W 2012 roku otrzymałam tytuł mistrza manicure i pedicure.

Więcej o specjaliście

lekarz Medycyny Estetycznej 

Paulina Jezierska-Janik 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarsko - dentystycznym. Od 2015 roku pracuję w zawodzie. Moją pasją jest medycyna i stomatologia estetyczna, a największą nagrodą - uśmiech moich pacjentek. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Moim zabiegom przyświeca motto- podkreśl atuty kobiety w sposób naturalny. Prywatnie miłośniczka psów i dalekich podróży . Serdecznie zapraszam na konsultacje i wizytę. 

Więcej o specjaliście