Adres

ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9:00-19:00, sb 9:00-14:00

O nas

Centrum Kosmetologii Mediskin to miejsce, którego właścicielką jest mgr Alicja Futymska. Pomysł na stworzenie własnego salonu powstał dzięki pasji, wieloletniemu doświadczeniu oraz wsparciu najbliższych. Wspaniała lokalizacja, eleganckie wnętrza wyposażone w nowoczesny sprzęt, profesjonalna i przyjazna obsługa, pozwolą Państwu odnaleźć w "Mediskin" swoją własną oazę relaksu i pięknego wyglądu.

Więcej

Nasz Zespół

Zespół ekspertów w centrum kosmetologi mediskin

Właściciel, mgr kosmetolog, linergistka, makijażystka

Alicja Futymska

Zagadnienia związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją i leczeniem skóry od zawsze były przedmiotem moich zainteresowań dlatego też już w bardzo młodym wieku wiedziałam, że chcę zostać kosmetologiem. W 2007 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Międzyczasie uczestniczyłam również w wielu szkoleniach branżowych i odbyłam praktyki zawodowe w salonie w Krakowie i w Biłgoraju. W 2010 roku podjęłam dalszą naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Więcej

Kosmetyczka i wizażystka

Zuzanna Futymska

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się przez przypadek szukając ciekawej alternatywy w życiu. Początkowo z ciekawości spróbowałam swoich sił w Szkole Wizażu i Stylizacji w Krakowie, ponieważ odkąd pamiętam makijaż był moją pasją. Nauczyłam się tam ciekawych technik i wypracowałam swój własny styl. Po kliku zajęciach stwierdziłam jednak, że to za mało. Zachęcona dodatkowo rozmowami ze starszą siostrą na temat nowinek ze świata kosmetologii oraz o jej doświadczeniach w pracy, postanowiłam zapisać się do studium kosmetycznego.

Więcej

Kosmetolog, stylistka paznokci, makijażystka

Diana Małysza

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia. Studia umożliwiły mi zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności praktycznych a także dały możliwość uczestniczenia w ciekawych kursach i szkoleniach. Pierwsze doświadczenie zdobyłam dzięki odbyciu praktyk w salonie w Biłgoraju i Janowie Lubelskim a następnie w pracy w salonie kosmetycznym oraz profesjonalnym studiu modelowania sylwetki. Kosmetyka stała się moją pasją.

Więcej

Kosmetyczka i wizażystka

Marzena Strzałka

Jestem absolwentką Szkoły Wizażu Artystyczna Alternatywa w Krakowie i Studium kosmetycznego w Biłgoraju. Makijaż jest moja pasją. Wykonuję głownie makijaże dzienne, wieczorowe, okazjonalne i ślubne, studniówkowe, sylwestrowe, a także na potrzeby sesji zdjęciowych. Staram się podążać za współczesnymi trendami, zachowując jednak wyczucie smaku. Uważam, że dobrze dobrany makijaż, będzie nie tylko wydobywał i podkreślał urodę, ale powinien być wykonany w sposób indywidualny - dobrany do osobowości i stylu. 

Więcej

Specjalistka od depilacji laserowej, kosmetyczka.

Katarzyna Izdebska

Ukończyłam studium kosmetyczne i posiadam 13 lat doświadczenia w branży kosmetycznej. Jestem właścicielką własnego salonu kosmetycznego w Łukowie. Moją pasją są zabiegi High-Tech, dlatego od 8 lat zajmuje się zabiegami laseroterapii. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie oraz z dużym nastawieniem na uzyskanie jak najlepszych efektów po zabiegach.