Adres

ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9:00-19:00, sb 9:00-14:00

O nas

Kilka słów o nas.

Centrum Kosmetologii Mediskin istnieje od 11 czerwca 2019. Właścicielką jest mgr kosmetolog Alicja Futymska z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży kosmetologicznej. Pomysł na stworzenie własnego salonu powstał dzięki pasji oraz wsparciu najbliższych😘


Tworząc to miejsce za priorytet uznałam stworzenie w pełni profesjonalnego, wykształconego i zdolnego do wspólnego działania zespołu specjalistów. Tak jak zawsze bardzo wysoko stawiałam wobec siebie poprzeczkę, tak samo wysokie wymagania miałam wobec kandydatów do pracy. Nie było łatwo, gdyż rynek przesycony jest od specjalistów wybierających najłatwiejszą ścieżkę rozwoju. Warto jednak było czekać i dążyć do celu. 😍 Specjaliści w Mediskin to w większości kosmetolodzy po studiach wyższych, z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. 
Nasz zespół tworzą: Sylwię Bzdyrak– kosmetologa, studentkę studiów magisterskich, Zuzannę Futymską - kosmetyczkę i wizażystkę, Dianę Małysza - kosmetologa i stylistkę paznokci, Elżbietę Szpara- kosmetyczkę i stylistkę paznokci, Katarzynę Izdebską – kosmetologa i specjalistkę od laseroterapii, Martę Bednara- linergistkę i kosmetologa. Współpracujemy także z lekarzem medycyny estetycznej - Pauliną Jezierską-Janik.
 Wspólnie tworzymy miejsce w którym doświadczenie, wiedza, pasja i wzajemna motywacja do dalszego rozwoju przekłada się na zadowolenie klientów i wspaniałe efekty. 


Śledzenie innowacji, uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach umożliwia Nam podnoszenie kwalifikacji i poziom oferowanych usług oraz wprowadzanie najnowszych trendów, które oferuje nowoczesna kosmetologia.👍 NASZYM CELEM JEST nie tylko świadczenie usług z zakresu kosmetologii, ale również UŚWIADAMIANIE naszym klientom, JAK DBAĆ O URODĘ, ZDROWIE i dobre samopoczucie. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA umożliwia nam rozwiązywać różne defekty estetyczne naszych klientów. Zawsze szukamy przyczyny występujących problemów skórnych oraz dobieramy zabiegi do potrzeb i oczekiwań danej osoby w oparciu o precyzyjny wywiad i analizę skóry. W razie potrzeby łączymy różne metody zabiegowe, tworząc najlepszą kurację dedykowaną dla jej/jego skóry.
Oferta Centrum Kosmetologii Mediskin została przygotowana tak, aby w miłej atmosferze zadowalać nawet najbardziej wymagających klientów. 😍 Znajdziecie u Nas zabiegi upiększające, pielęgnacyjne i lecznicze na twarz i ciało, a także zabiegi na dłonie i stopy, makijaże, przedłużanie rzęs, stylizację paznokci, laseroterapię, makijaż permanentny i zabiegi medycyny estetycznej. 
Dbamy o to, aby usługi kosmetologiczne wykonywane w Centrum Kosmetologii Mediskin nie charakteryzowały się jedynie “rzemieślniczym” wykonaniem, ale dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia i urody wyróżniały się na tle innych gabinetów. 
 Dzięki współpracy z lekarzem medycyny estetycznej mamy możliwość zaproponować naszym klientkom/klientom także zabiegi bardziej inwazyjne. W pierwszej kolejności pacjenta przyjmuje kosmetolog, który ocenia jego skórę i w zależności od wyników proponuje indywidualnie rozwiązania. Często wystarczy odpowiednio dobrana pielęgnacja gabinetowa i domowa, która odsunie w czasie bardziej radykalne metody odmładzające. Jeśli jednak wspólnie – klient i kosmetolog – ustalą potrzebę konsultacji z lekarzem i naturalnym staje się skierowanie go do specjalisty mającego uprawnienia do wykonywania bardziej inwazyjnych procedur z zakresu medycyny estetycznej. Podobnie rzecz ma się w sytuacji odwrotnej gdy po zabiegu medycyny estetycznej np. botoksu, lekarz zaleci stosowanie zabiegów kosmetologicznych, które są bardzo ważne aby na dłużej utrzymać efekty pozabiegowe. 


WYRÓŻNIAJĄ NAS ZABIEGI TERAPEUTYCZNE i TERAPIE ŁĄCZONE. Nie lubimy schematów, więc każda procedura zabiegu dobierana jest do potrzeb skóry klientki/klienta i jej/jego oczekiwań. 
❤Na szczególną uwagę zasługują zabiegi na twarz dla skór wrażliwych i naczyniowych, kuracje głęboko oczyszczające skórę, na przebarwienia, przeciwtrądzikowe, przeciwstarzeniowe i przeciwzmarszczkowe. Umiejętność stworzenia przez naszych specjalistów procedur łączonych daje jeszcze wspanialsze efekty
.❤Mamy także kilka wspaniałych technologii do zabiegów na ciało, dzięki którym możemy modelować sylwetkę, zwalczać cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, a także wiotką skórę, blizny i rozstępy.