O nas

Centrum Kosmetologii Mediskin istnieje od 11 czerwca 2019 r.  Właścicielką jest Alicja Futymska – Grzywa
mgr kosmetolog z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży kosmetologicznej, a jednocześnie szkoleniowiec, nauczyciel zawodu i technolog kosmetyków. Pomysł na stworzenie własnego salonu powstał, dzięki pasji, zdobytej wiedzy, praktyce i doświadczeniu oraz wsparciu najbliższych.


Moją wizją było stworzenie miejsca, które będzie wyróżniać się na tle innych gabinetów unikatową ofertą. Dzisiaj mogę z dumą powiedzieć, że cel został osiągniety. W naszej ofercie znajdziecie Państwo innowacyjne zabiegi i urządzenia Hi-Tech, których nie posiadają inne salony w Biłgoraju a nawet w woj.lubelskim. Ich działanie potwierdzone jest badaniami i certyfikatami dzięki czemu zapewniają nie tylko wspaniałe efekty, ale także bezpieczeństwo. Za priorytet przyjęłam również stworzenie w pełni profesjonalnego, wykształconego i zdolnego do wspólnego działania zespołu specjalistów. Tak jak zawsze bardzo wysoko stawiałam wobec siebie poprzeczkę, tak samo wysokie wymagania miałam wobec kandydatów do pracy. Nie było łatwo, ale warto było dążyć do celu.
Wspólnie tworzymy miejsce, w którym doświadczenie, wiedza, pasja i wzajemna motywacja do dalszego rozwoju przekłada się na zadowolenie klientów i wspaniałe efekty. Śledzenie innowacji, uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach umożliwia Nam podnoszenie kwalifikacji i poziomu oferowanych usług, oraz wprowadzanie najnowszych trendów, które oferuje nowoczesna kosmetologia.

Naczym celem jest także budowanie długotrwałych relacji z klientami, dlatego cieszymy się, gdy Ci z Państwa, którzy przyszli do nas pierwszy raz, tak chętnie umawiają się na kolejną wizytę. Naszych stałych Klientów dopieszczamy kartami podarunkowymi, rabatami oraz upominkami. Dużym udogodnieniem dla naszych klientów jest możliwość rezerwacji wizyt on-line, a także kontakt smsowy i przez messenger 7 dni w tygodniu. 


  Wspaniała lokalizacja, eleganckie wnętrza wyposażone w nowoczesny i certyfikowany sprzęt od renomowanych producentów, profesjonalna i przyjazna obsługa pozwolą Państwu odnaleźć w "Mediskin" swoją własną oazę relaksu i pięknego wyglądu.

Znajdziecie u Nas szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało, zabiegi na dłonie i stopy, podologię, makijaże, przedłużanie rzęs, stylizację paznokci, podologię, laseroterapię, bezbolesną i całoroczną epilację laserową oraz zabiegi medycyny estetycznej i porady dietetyczne.

WYRÓŻNIAJĄ NAS INNOWACYJNE TECHNOLOGIE, ZABIEGI TERAPEUTYCZNE i AUTORSKIE TERAPIE ŁĄCZONE

Dbamy o to, aby usługi kosmetologiczne wykonywane w Centrum Kosmetologii Mediskin nie charakteryzowały się jedynie “rzemieślniczym” wykonaniem, ale by dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia i urody wyróżniały się na tle innych gabinetów. Nie lubimy schematów, więc każda procedura zabiegu dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry klientki/klienta i jej/jego oczekiwań, w oparciu o precyzyjny wywiad i analizę skóry. Doświadczenie oraz chęć ciągłego poszukiwania nowatorskich rozwiązań i doskonalenia już opracowanych metod umożliwia nam zwalczać nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe problemy estetyczne.


Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługuje Epilacja laserowa – innowacyjnym, diodowym, medycznym laserem EPILSTAR do trwałego usuwania owłosienia. Jest to laser o najwyższej zarejestrwoanej mocy wśród laserów na świecie a dodatkowo jest on bardzo komfortowy dzięki głowicy chłodzącej i całoroczny. 


Na twarz polecamy modeling Bloomea, termolifting iMOOS, laser do nieinwazyjnego wypełniania zmarszczek, autorskie terapie łączone, zabiegi terapeutyczne peelingami chemicznymi, dermatologiczny resurfacing skóry PH Formula dla skór wrażliwych i naczyniowych oraz kuracje głęboko oczyszczające, przeciwtrądzikowe, na przebarwienia, przeciwstarzeniowe i przeciwzmarszczkowe. 


 Mamy także kilka wspaniałych technologii do zabiegów na ciało m.in iMOOS, EMSON- fala elektromagnetyczna, liposukcje ultradźwiękową, Bloomea dzięki którym możemy modelować sylwetkę, zwalczać cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, a także wiotką skórę, blizny i rozstępy.