Brow henna z geometrią brwi i regulacją

Zabieg ten polega na dobraniu i wyznaczeniu prawidłowego kształtu brwi za pomocą odpowiednich narzędzi oraz pomalowaniu ich za pomocą Brow Henny. Brow Henna to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z a pomocą henny roślinnej, która nie tylko farbuje włoski brwi ale także je regeneruje I odżywia. Dodatkowo daje także efekt tatuażu na skórze, który utrzymuje się na skórze od 7 do 14 dni, a na włosach do 6-7 tygodni. 

Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacje w celu ustalenia jaki kształt i kolor brwi klientka chce osiągnąć. Paleta kolorów Brow Henny jest bardzo szeroka, dzięki czemu można dobrać odpowiedni kolor dla każdego zgodnie z typem urody i oczekiwaniami. 

Przed nałożeniem henny wykonywany jest demakijaż brwi, peeling a następnie trzykrotnie nakładana jest Brow henna, dzięki czemu może uzyskać efektu brwi ombre oraz ukryć braki włosków w brwiach. Udowodniono, że Brow Henna nie tylko farbuje brwi ale także delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60%.  

czas trwania zabiegu

60 minut

cena zabiegu

130 zł