Lifting rzęs z botoxem i laminacją                                   

To nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Rzęsy po zabiegu są podkręcone, ciemne, wydłużone i wzmocnione. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając. 

Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o Botox, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Ostatnim etapem jest Laminacja, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. 

Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Rzęsy po zabiegu są - widocznie podkręcone, - nawilżone, - miękkie - błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu. 

czas trwania zabiegu

60 minut

cena zabiegu

140-160 zł