Makijaż próbny

Makijaż próbny jest bardzo ważnym elementem przygotowań ślubnych. Konsultacja ta jest spotkaniem dwóch osób – klientki i makijażystki, w celu stworzenia makijażu, w którym Panna młoda będzie wyglądać perfekcyjnie w dniu ślubu, uwzględniając przy tym upodobania klientki, typ urody oraz detale ślubnej stylizacji – suknie, dodatki, planowaną fryzurą jaka zostanie w wykonana w dniu ślubu, kolor kwiatów. Bardzo cenne są inspiracje w postaci zdjęć makijaży, które najbardziej podobają się przyszłej Pannie Młodej.
Po wykonaniu makijażu jest on konsultowany z klientką I w razie potrzeby modyfikowany według jej wskazówek. Po makijażu warto zrobić zdjęcie, aby sprawdzić jak wygląda on na zdjęciach. Z technicznego punktu widzenia makijaż próbny jest istotny, ponieważ klientka może sprawdzić jego trwałość oraz przetestować kosmetyki pod kątem ewentualnej alergii.

Kiedy wykonać makijaż próbny?

Makijaż próbny zazwyczaj trwa dłużej niż standardowy makijaż , gdyż zazwyczaj sprawdza się kilka opcji makijażu. Idealnym momentem na wykonanie makijażu próbnego jest na przykład dzień kiedy umawiamy się na przymiarkę sukni bądź fryzurę próbną. Będziemy miały wtedy pełniejszy pogląd stylizacji i łatwiej nam będzie wyobrazić sobie jak daleko lub jak blisko jest ona ideału. Często panie decydują się na makijaż próbny w dniu innej uroczystości, na przykład ślubu w rodzinie.

czas trwania zabiegu

70 min

cena zabiegu

70-100 zł