ZABIEG IMOOS® - TERMOLIFING 3D NOWOŚĆ

Termolifting to bezinwazyjna specjalistyczna metoda liftingu twarzy, szyi i okolicy oka oraz zagęszczająca strukturę skóry. Jego spektakularne efekty zawdzięcza synergicznemu połączeniu RF bipolarnych fal radiowych, terapii czerwonym światłem LED oraz masażu podciśnieniowego Vacuum. Termolifting to innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

JAK DZIAŁA TERMOLIFTING RF? Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię wysokich częstotliwości fal radiowych RF przy jednoczesnym użyciu terapii LED i masażu. Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, przez co zmarszczki zostają wygładzone. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu, o około 30%, uzyskujemy efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu 3D twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto terapia czerwonym światłem LED stymuluje procesy odnowy skóry oraz niweluje oznaki fotostarzenia skóry. 

 EFEKTY Termolifting RF zapewnia głęboki lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu i okolicy oka. Usuwa obwisłości, zmarszczki i bruzdy, wygładza skórę i ją napina, niweluje rysy i linie wokół ust, oczu oraz na czole. Zabieg służy podkreśleniu owalu twarzy i przywróceniu konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, a także podniesieniu opadniętych z wiekiem policzków i podbródka. Likwiduje również zwiotczenie skóry szyi regenerując i poprawiając jej strukturę. Dzięki synergicznemu połączeniu trzech technologii efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu, natomiast proces tworzenia kolagenu jest długotrwały i następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia i zagęszczenia skóry uzyskujemy po 3 miesiącach od zabiegu. 

iMoos - selektywne odchudzanie. Innowacyjność urządzenia polega na zastosowaniu takich systemów jak: Głowica RWT (Rotation Working Technology) to innowacyjna głowica rotacyjna, doskonała metoda do walki z depozytami tłuszczu, zwiększająca głębokość penetracji. Rotacyjna głowica zabiegowa do ciała zapewnia zupełnie nowy wymiar wyszczuplenia, ujędrnienia i modelowania sylwetki. Dzięki obrotowej funkcji pozwala działać na wszystkich poziomach skóry, usprawniając procesy metaboliczne i aktywne usuwanie tkanki tłuszczowej. System RTT (Real Time Temperature) to system monitorowania temperatury rozgrzania tkanki w czasie rzeczywistym, gwarantuje docelowe podgrzanie tkanek do możliwej maksymalnej temperatury. Ponadto system zapewnia bezpieczną pracę, bez ryzyka przegrzania skóry czy poparzeń. Dzięki temu operator głowicy ma pewność, że zabieg wykonywany jest w sposób skuteczny, ale też gwarantujący komfort i bezpieczeństwo dla Klienta. 

 Technologia MPRF (Multi Polar Radio Frequency) to multipolarna fala radiowa, która działa przestrzennie na wszystkich poziomach skóry, zarówno płytkich i głębokich strukturach. Połączenie fali mono i bipolarnej pozwala osiągnąć spektakularne i długoterminowe efekty. Fala monopolarna o niskiej częstotliwości działa głęboko, penetrując głębokie warstwy skóry, natomiast fala bipolarna o znacznie wyższej częstotliwości działa na płytszych warstwach zapewniając skórze gładkość i jędrność. Elektrody AL-C (A.L Component) to nowej generacji elektrody przewodzące dwa rodzaje fal: mono i bipolarne, przystosowane do bezpiecznej i efektywnej pracy. Elektrody pokryte teflonem chronią skórę przed przegrzaniem i poparzeniami. Vacum łączy w sobie technikę masażu limfatycznego i masażu próżniowego, podczas zabiegu głowica zasysa warstwę skóry, dzięki czemu powstaje próżnia. Pozwala ona na poprawę ukrwienia tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Dodatkowo masaż podciśnieniowy znacząco zwiększa głębokość penetracji fali elektromagnetycznej. 

IMOOS® - EFEKTY Technologia unikatowej głowicy oraz specjalistycznych, multipolarnych fal pozwala na selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i zagęszczenie struktur skóry. Fale i rotacja rozbijają i upłynniają komórki tłuszczowe usuwając je w naturalnych procesach metabolicznych. Masaż podciśnieniowy wykorzystuje drenaż limfatyczny i próżnię, dzięki czemu skutecznie rozbija cellulit. Specjalistyczne fale działają na wszystkich poziomach skóry odbudowując włókna kolagenowe i elastyny, dzięki czemu następuje silne napięcie i zagęszczenie struktur skóry oraz jej dotlenienie.

czas trwania zabiegu

60-90 min

cena zabiegu

280 zł

Wskazania

  • Wiotka skóra.
  • Sucha skóra.
  • Dojrzała skóra.
  • Zmarszczki.
  • Starzejąca się skóra.

Przeciwwskazania

  • Ciąża (tylko względnie, ponieważ zabieg wykonywany w okolicach twarzy, czy kończyn, jest jak najbardziej możliwy do wykonania u ciężarnych kobiet – wykonuje się w takim przypadku masaż podciśnieniowy, z wyłączeniem podczerwieni i fal radiowych).
  • Rozrusznik serca.
  • Choroby nowotworowe.
  • Metalowe implanty/ płytki w ciele, gdzie ma być wykonywany zabieg.
  • Choroby wątroby i nerek.
  • Zaawansowana cukrzyca.
  • Naczyniaki w miejscu zabiegu.
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
  • Żylaki.
  • Zapalenia kości i stawów,.
  • Osteoporoza. Wszelkie wątpliwości należy skonsultować ze specjalistą przed wykonaniem zabiegu.

Działanie

  • GŁĘBOKI LIFTING - wyraźne napięcie skóry i podniesienie owalu twarzy.
  • ANTI-AGING - przebudowa włókien kolagenowych w skórze.
  • ODMŁODZENIE - niwelacja oznak fotostarzenia skóry.
  • DRENAŻ LIMFATYCZNY - poprawia mikrokrążenia i wzmocnienie naczyń krwionośnych.