Alicja Futymska-Grzywa

Właścicielka, mgr kosmetolog, stylistka rzęs, makijażystka, szkoleniowiec, 
technolog kosmetyków

Zagadnienia związane ze zdrowiem, pielęgnacją i leczeniem skóry od zawsze były przedmiotem moich zainteresowań, dlatego też już w bardzo młodym wieku wiedziałam, że chcę zostać kosmetologiem. W 2007 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. W międzyczasie uczestniczyłam również w wielu szkoleniach branżowych i odbyłam praktyki zawodowe w salonie w Krakowie i w Biłgoraju. W 2010 roku podjęłam dalszą naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o specjalizacji Technologia produktów kosmetycznych oraz pierwszą pracę w salonie kosmetycznym w Krakowie a następnie w Biłgoraju. Ukończyłam także studia podyplomowe z pedagogiki, dzięki którym jestem szkoleniowcem oraz nauczycielem zawodu.


 Otworzenie Centrum kosmetologii Mediskin mgr Alicja Futymska jest dla mnie spełnieniem dziecięcych marzeń, a także kolejnym etapem samorealizacji i dalszego rozwoju zawodowego. Całe swoje serce i siły wkładam w rozwój salonu Mediskin i wykonywane w nim usługi kosmetologiczne.  
Tworząc to miejsce za priorytet uznałam stworzenie w pełni profesjonalnego, wykształconego i zdolnego do wspólnego działania zespołu specjalistów. Tak jak zawsze bardzo wysoko stawiałam wobec siebie poprzeczkę, tak samo wysokie wymagania miałam wobec kandydatów do pracy. Nie było łatwo, gdyż rynek przesycony jest od specjalistów wybierających najłatwiejszą ścieżkę rozwoju. Warto jednak było czekać i dążyć do celu. 

Specjalizuję się w zabiegach na twarz, a w szczególności w zabiegach oczyszczających, przeciwtrądzikowych, anti-aging i przeciwzmarszczkowych. Każdego klienta traktuję indywidualnie. Zawsze szukam przyczyny występujących problemów skórnych oraz zalecam odpowiednią pielęgnację w domu, gdyż tylko takie połączenie przynosi trwałe efekty pozabiegowe. Dużą satysfakcje sprawia mi także wykonywanie przedłużania rzęs i makijaży okazjonalnych, gdyż są to zabiegi, które przynoszą natychmiastowe efekty. Dzięki przedłużaniu rzęs można nie tylko je wydłużyć lecz także skorygować niedoskonałości budowy oka jak np. opadającą powiekę. Makijaż natomiast pozwala podkreślić atuty urody przy jednoczesnym ukryciu jej niedoskonałości.


Miło mi będzie spotkać się z Państwem i zadbać o Państwa wygląd oraz samopoczucie. Do zobaczenia!