Taking too long? Close loading screen.

Adres

ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9:00-19:00, sb 9:00-14:00

Alicja Futymska

Właścicielka, mgr kosmetolog, stylistka rzęs, makijażystka, linergistka

Zagadnienia związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją i leczeniem skóry od zawsze były przedmiotem moich zainteresowań dlatego też już w bardzo młodym wieku wiedziałam, że chcę zostać kosmetologiem. W 2007 roku rozpoczęłam studia licencjackie z Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Międzyczasie uczestniczyłam również w wielu szkoleniach branżowych i odbyłam praktyki zawodowe w salonie w Krakowie i w Biłgoraju. W 2010 roku podjęłam dalszą naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o specjalizacji Technologia produktów kosmetycznych oraz pierwszą pracę w salonie kosmetycznym.

Otworzenie Centrum kosmetologii MediSkin to dla mnie spełnienie dziecięcych marzeń, a także kolejny etap samorealizacji i dalszego rozwoju zawodowego.

Zależy mi aby usługi kosmetyczne wykonywane w Centrum Kosmetologii Mediskin nie charakteryzowały się jedynie „rzemieślniczym ” wykonaniem, ale dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia i urody a także wykształceniu i doświadczeniu wyróżniały się na tle innych gabinetów. Aby móc oferować Państwu wysoką jakość usług priorytetem jest dla mnie stałe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności, uczestniczenie w targach branżowych oraz śledzenie nowości w kosmetologii.

Specjalizuję się w zabiegach na twarz, a w szczególności w zabiegach oczyszczających, przeciwtrądzikowych i anti-aging. Każdego klienta traktuję indywidualnie i podchodzę do niego holistycznie. Zawsze szukam przyczyny występujących problemów skórnych oraz zalecam odpowiednią pielęgnację w domu, gdyż tylko takie połączenie przynosi trwałe efekty pozabiegowe. Dużą satysfakcje sprawia mi także wykonywanie przedłużania rzęs i makijaży okazjonalnych, gdyż są to zabiegi, które przynoszą natychmiastowe efekty. Dzięki przedłużaniu rzęs można nie tylko je wydłużyć lecz także skorygować niedoskonałości budowy oka jak np. opadającą powiekę. Makijaż natomiast pozwala podkreślić atuty urody przy jednoczesnym ukryciu jej niedoskonałości.

Ponowne wizyty moich klientów dają mi motywację do dalszego rozwoju i chęć do pracy. Moje klientki często pytają mnie: "Pani Alicjo, Pani chyba lubi swoją pracę, prawda?". Pytają, jakby znały odpowiedź a ja bez chwili wahania odpowiadam, że tak. Swoją pracę traktuję jako pasję, a jednocześnie wyzwanie, dzięki któremu mogę pomóc klientkom/klientom poprawić ich wygląd, spowolnić proces starzenia się skóry a także dać chwilę relaksu.

Miło mi będzie spotkać się z Państwem i zadbać o Państwa wygląd oraz samopoczucie. Do zobaczenia!