Tetiana Orlova

Podolog, kosmetyczka.

Tetiana to podolog i kosmetyczka z 15-letnim doświadczeniem a także nauczyciel zawodu. W naszym Centrum Kosmetologii Mediskin specjalizuje się w stylizacji paznokci i brwi oraz w kompleksowej pielęgnacji stóp.

Tetiana o sobie :
Moja historia zaczęła się w 2008 roku, kiedy zaczęłam studia na uniwersytecie a dwa lata później swoją pierwszą pracę w salonie kosmetycznym. Praca ta pozwoliła mi zdobyć pierwsze doświadczenie, doskonalić swoją wiedzę i umiejętności oraz aktywnie się rozwijać. W 2012 roku otrzymałam tytuł mistrza manicure i pedicure. Odbyłam także szkolenia z przedłużania rzęs metodą 1 do 1 i objętościową, co pozwoliło na rozszerzenie wykonywanych przeze mnie usług w gabinecie, w którym wówczas pracowałam. Pracując i spotykając się z ludźmi, dowiedziałam się jak duże są problemy związane ze stopami u osób w każdym wieku. Chcąc wyjść naprzeciw problemom, postanowiłam wyspecjalizować się w pielęgnacji stóp i podjęłam naukę na kierunku podologia, po którego ukończeniu otrzymałam tytuł dyplomowanego podologa - specjalisty od kompleksowego leczenia problemów stóp i dłoni. Między czasie uczestniczyłam także w wielu szkoleniach, dzięki którym zdobywałam kolejne awanse zawodowe.

W 2018 roku otworzyłam swój gabinet podologiczny a niedługo później zdobyłam kwalifikacje do nauczania swojego zawodu i podjęłam prace w centrum szkoleniowym jako nauczyciel. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach, kongresach oraz sympozjach podologicznych a także zdobyłam uprawnienia na międzynarodowego szkoleniowca.

Od kwietnia 2022 roku pracuje w Centrum Kosmetologii Mediskin jako stylistka rzęs i brwi oraz jako podolog.
Moja specjalność to pedicure podologiczny, leczenie problemów stóp cukrzycowych, modzeli, odcisków, pęknięć podeszw stóp, brodawek. Zajmuje się także renowacją płytek paznokci poprzez stosowanie systemów korekcji- klamr oraz protetyki paznokci. Pracuję także z chorobami grzybiczymi paznokci i stóp. Wykonuję indywidualnie dobierane ortezy silikonowe i wkładki ortopedyczne a także kinesiotaping i masaż refleksologiczny stóp. Współpracuję z lekarzami i dermatologami.

Zabiegi podologiczne nie są tylko wykonywaną przeze mnie pracą. Jest to przede wszystkim moja pasja, dlatego wciąż poszukuje nowych rozwiązań, uczestniczę w szkoleniach, śledzę wszelkie nowinki i publikacje medyczne.

Jestem bardzo zaangażowana w to co robię, a największą satysfakcję przynoszą mi zadowoleni pacjenci. Przeprowadzam specjalistyczne konsultacje, stawiam diagnozę i wprowadzam odpowiednio dobrane terapie, aby uzyskać jak najlepsze i najszybsze efekty bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.