Zuzanna Futymska

Kosmetyczka i wizażystka

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się przez przypadek szukając ciekawej alternatywy w życiu. Początkowo z ciekawości spróbowałam swoich sił w Szkole Wizażu i Stylizacji w Krakowie, ponieważ odkąd pamiętam makijaż był moją pasją. Nauczyłam się tam ciekawych technik i wypracowałam swój własny styl. Po kliku zajęciach stwierdziłam jednak, że to za mało. Zachęcona dodatkowo rozmowami ze starszą siostrą na temat nowinek ze świata kosmetologii oraz o jej doświadczeniach w pracy, postanowiłam zapisać się do studium kosmetycznego. Wybór ten okazał się trafny! Dziś wraz z siostrą mogę tworzyć to miejsce jakim jest Centrum Kosmetologii MediSkin. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz w stylizacji brwi. Jestem także konsultantem w analizie pierwiastkowej włosa. Cechuje mnie dokładność, precyzja i wyczucie estetyczne, a każdy zabieg staram się wykonać tak aby klientka wyszła odprężona i zrelaksowana.

Do klientów podchodzę holistyczne próbując znaleźć pomysł na łączone terapie oraz zachęcam do zdrowego trybu życia. Z własnego doświadczenia wiem, że zdrowie skóry zaczyna się od środka dlatego też w razie wystąpienia większego problemu ze skorą lub małych efektów podczas zabiegów namawiam swoich klientów do wykonania analizy pierwiastkowej włosa, która umożliwia ocenę stanu odżywienia organizmu ludzkiego i uzyskanie optymalnej równowagi w organizmie. Jako konsultant pomagam wypełnić ankietę przed badaniem, tłumacze na czym badanie polega jak również pomagam pobrać wycinek włosa, który wysyłam do badania w laboratorium. Na podstawie wyników w/w badania wiem dokładnie co jest przyczyną problemów skórnych. Często są to niedobory witamin i składników mineralnych w organizmie. Niezbędna jest wtedy suplementacja, którą na życzenie klienta mogę dopasować.

Lubię wyznaczać sobie nowe cele, stawiając na nieustanny rozwój i edukację. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach oraz targach. Cenię sobie pracę z kreatywnymi ludźmi - daje mi to energię do działania.