Licytacja dla Kubusia w Centrum Kosmetologii Mediskin

Licytacja dla Kubusia w Centrum Kosmetologii Mediskin

Licytacja dla Kubusia w Centrum Kosmetologii Mediskin

Nasi Drodzy. Uwaga! Licytacja dla Kubusia

Centrum Kosmetologii Mediskin mgr. Alicja Futymska zaprasza do licytacji zabiegu na ciało – masaż próżniowy Body Health. Zabieg likwiduje cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Ujędrnia skórę, wspomaga odchudzanie, usuwa nadmiar wody i toksyny z organizmu.

Kwota Licytacji

Licytacje zaczynamy od 60 zł. Kończymy jutro tj. w niedzielę 21 marca o godzinie 20.00. Zapraszamy wszystkich do licytacji… Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na leczenie dla Kubusia.

Kilka słów o Centrum Kosmetologii Mediskin

Właścicielką jest mgr kosmetolog Alicja Futymska z ponad 11-letnim doświadczeniem. Specjaliści w Mediskin to w większości kosmetolodzy po studiach wyższych z wieloletnim doświadczeniem. . Aby móc działać holistycznie i kompleksowo współpracujemy z dietetykiem klinicznym mgr Anną Dolanowską -Buda oraz z lekarzem medycyny estetycznej – Pauliną Jezierską-Janik. Wspólnie tworzymy miejsce w którym doświadczenie, wiedza, pasja i wzajemna motywacja do dalszego rozwoju przekłada się na zadowolenie klientów i wspaniałe efekty. Zawsze szukamy przyczyny występujących problemów skórnych oraz dobieramy zabiegi do potrzeb i oczekiwań danej osoby w oparciu o precyzyjny wywiad i analizę skóry. W razie potrzeby łączymy różne metody zabiegowe, tworząc najlepszą kurację dedykowaną dla danej skóry.

Mediskin to nowoczesne zabiegi kosmetologiczne

W Centrum Kosmetologii Mediskin oferujemy nowoczesne zabiegi kosmetologiczne na ciało i twarz, laseroterapię oraz zabiegi medycyny estetycznej. Uzupełnieniem zabiegów jest zaawansowana pielęgnacja kosmetyczna oraz możliwość skorzystania z porady dietetycznej u dietetyka klinicznego. Wyróżniają nas zabiegi terapeutyczne i terapię łączone. Nie lubimy schematów. Dlatego każda procedura zabiegu dobierana jest do potrzeb skóry Klienta i jego oczekiwań. Na szczególną uwagę zasługują zabiegi na twarz dla skór wrażliwych i naczyniowych, kuracje głęboko oczyszczające skórę, na przebarwienia, przeciwtrądzikowe, przeciwstarzeniowe i przeciwzmarszczkowe. Mamy także kilka wspaniałych technologii do zabiegów na ciało. Dzięki, którym możemy modelować sylwetkę, zwalczać cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, a także wiotką skórę, blizny i rozstępy.

Kontakt z salonem kosmetycznym

+48 696 476 703

mediskin@interia.pl

ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj