Salon kosmetyczny Centrum Kosmetologii Mediskin – nieczynny

Salon kosmetyczny Centrum Kosmetologii Mediskin – nieczynny

Salon kosmetyczny Centrum Kosmetologii Mediskin – nieczynny

Drodzy Klienci. Informujemy że od poniedziałku tj. 29 marca 2021 roku salon kosmetyczny Centrum Kosmetologii Mediskin mgr Alicja Futymska będzie nieczynny. Przekazana w czwartek informacja o zamknięciu salonów Beauty wraz z wprowadzeniem nowych obostrzeń w Polsce z powodu gwałtownego wzrostu zachorowań zaskoczyła nas Wszystkich. Piątek, był ostatnim dniem pracy przed zamknięciem. Nasz Zespół kosmetologów pracował do późnych godzin wieczornych, aby móc przyjąć wszystkich Klientów. Byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone tak ogromnym zainteresowaniem naszymi usługami. Dziękujemy za zaufanie…

Centrum Kosmetologii Mediskin – to trudny czas dla nas wszystkich…

Rok temu, gdy po 1,5 miesięcznej przerwie mogłyśmy wrócić do pracy, miałyśmy nadzieję, że już więcej tego samego przechodzić nie będziemy musiały. A jednak… Wszystko wróciło i musimy się do tego dostosować. Znowu pojawia się strach co będzie dalej, jednak wiemy jedno – w tym roku jesteśmy silniejsze o zeszłoroczne doświadczenia i tym razem na pewno też damy radę. Staramy się dostrzec w tej sytuacji również plusy. Wykorzystując ten czas na rzeczy, na które nie miałyśmy do tej pory czasu: rozmowy z najbliższymi, rodzinny odpoczynek, aktywność fizyczną.

Pozostajemy z Wami w kontakcie

Cały czas pozostajemy z Wami w kontakcie. Jednocześnie, gorąco zachęcamy do śledzenia nas w najbliższych dniach na Facebooku. Będziemy Was zaskakiwać! Każdy Wasz komentarz, polubienie oraz udostępnienie to nieocenione wsparcie dla naszego salonu. Wszystkim naszym Klientom, przyjaciołom, sympatykom życzymy zdrowia, spokoju, a także empatii i wrażliwości na drugiego człowieka. Dbajmy o siebie i o naszych bliskich. Pamiętajmy o dystansie, dezynfekcji i zdrowym rozsądku.

Dyżury konsultacyjne dla naszych Klientów w Centrum Kosmetologii Mediskin

Aby być w stałym kontakcie z naszymi obecnymi jak i przyszłymi Klientami, postanowiłyśmy pomimo zamknięcia pełnić dla Państwa dyżury konsultacyjne. Nasi kosmetolodzy są dostępni cały czas pod nr tel:+48 696 476 703.