EMSON w salonie kosmetycznym Centrum Kosmetologii Mediskin

EMSON w salonie kosmetycznym Centrum Kosmetologii Mediskin

Magnetyczna stymulacja mięśni EMSON

Drodzy Klienci. Nowość… Tylko w naszym salonie kosmetycznym Centrum Kosmetologii Mediskin mgr. Alicja Futymska w Biłgoraju, oryginalna opatentowana magnetyczna stymulacja mięśni EMSON. Dzięki technologii 10 T (10 Tesla) posiada najwyższą intensywność fali magnetycznej z urządzeń proponowanych na światowym rynku. Porównując moc do innych dużo mniejszych urządzeń głównie marek typu noname to ok 3T większa intensywność fali magnetycznej. Zagłębiając się w parametry znajdziemy dużo więcej istotnych zmian na korzyść EMSON.

Jak działa EMSON

Oddziałuje on polem elektromagnetycznym o mocnym i jednocześnie bezpiecznym natężeniu. Pole elektromagnetyczne przepływa przez ciało pobudzając neurony co powoduje maksymalne skurcze mięśni… Odpowiednio dopasowane skurcze dbają o stałe dotlenienie tkanki mięśniowej i zapobiegają powstawaniu tzw. zakwasów. Nie wierzcie w to, że zakwasy powinny się pojawić!

Rekomendowana ilość serii zabiegów

W zależności o kondycji naszych mięśni oraz obszaru zabiegowego rekomendujemy serię 6-8 treningów w odstępach 2-3 dni. Zabieg może być wykonywany zarówno na ciało w ubraniu jak i bez. Nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po treningu obszar, na którym był on wykonywany jest ujędrniony, napięty i jednocześnie wzmocniony. Najlepsze efekty zabiegowe widoczne są po upływie od 2 do 3 tygodni od ostatniej kuracji.
W salonie kosmetycznym Centrum Kosmetologii Mediskin w Biłgoraju możecie łączyć zabiegi magnetycznej stymulacji mięśni Emson z:

Serdecznie Zapraszamy.