iMoos – nowość w Centrum Kosmetologii Mediskin

iMoos – nowość w Centrum Kosmetologii Mediskin

iMoos – nowość w Centrum Kosmetologii Mediskin

Drodzy Klienci. Przedstawiamy Wam innowacyjne urządzenie iMoos do modelowania i konturowania ciała oraz odmładzania twarzy. Nowość w salonie kosmetologicznym Centrum Kosmetologii Mediskin mgr. Alicja Futymska.  Dodamy, że jest to jedyne tego typu urządzenie w Biłgoraju a drugie w woj. lubelskim.

Technologia iMoos

To nowoczesna forma walki z tkanką tłuszczową, cellulitem, brakiem jędrności ciała. Wyselekcjonowane i unikalne technologie w urządzeniu iMoos sprawiają, że zabiegi są niezwykle skuteczne, szybkie oraz bardzo komfortowe dla każdego Klienta. Technologia wykorzystuje skojarzone działanie rotacyjnej głowicy RWT, fal elektromagnetycznych w postaci multipolarnej fali radiowej o częstotliwości 4.68MHZ oraz masażu podciśnieniowego. Zastosowane w urządzeniu nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę.

Głowica RWT – innowacyjna głowica rotacyjna, doskonała metoda do walki z depozytami tłuszczu, zwiększająca głębokość penetracji.
System RTT – monitorowania temperatury tkanki w czasie rzeczywistym gwarantującym docelowe podgrzanie tkanek.
Technologia MPRF – multipolarna fala radiowa, działającą przestrzennie na wszystkich poziomach skóry, zarówno na płytkich i głębokich strukturach.
Elektrody AL-C – nowej generacji elektrody przewodzące dwa rodzaje fali: mono i bipolarne, przystosowane do bezpiecznej i efektywnej pracy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Producenta Urządzenia iMoos.

Zapisy na zabieg

Poniżej zamieszczamy kontakt do naszego salonu w celu zapisu na usługę:

  • kontakt telefoniczny bezpośrednio z recepcją w Biłgoraju – +48 696 476 703.
  • zapisy online za pośrednictwem serwisu Twój Salon – przejdź.