Autorskie terapie łączone w Mediskin – salon kosmetyczny Biłgoraj

Autorskie terapie łączone w Mediskin – salon kosmetyczny Biłgoraj

Terapie łączone w Centrum Kosmetologii Mediskin – salon kosmetyczny Biłgoraj

Drodzy Państwo. Czy wiecie, że Centrum Kosmetologii Mediskin mgr. Alicja Futymska – salon kosmetyczny Biłgoraj ma swoje Autorskie Terapię Łączone… Stworzyłyśmy je, dzięki naszemu ponad 12-letniemu doświadczeniu i pasji. To właśnie one wyróżniają nas na tle innych salonów i pozwalają osiągać wspaniałe efekty. Nie lubimy schematów dlatego każda procedura zabiegowa dobierana jest do potrzeb skóry Klientów i ich oczekiwań. Na szczególną uwagę zasługują zabiegi terapeutyczne na trądzik, oczyszczające, ujędrniające, na zmarszczki, przebarwienia, blizny itp.

Monopeelingi Peel Mission® w Centrum Kosmetologii Mediskin

Stosując monopeelingi Peel Mission® mamy możliwość skomponowania spersonalizowanego zabiegu, dobierając nie tylko odpowiedni kwas, jego stężenie i czas ekspozycji na skórze, ale również wybierając odpowiednią metodykę pracy. Wyróżniamy tutaj:

  • METODĘ PROGRESYWNĄ – która polega na stopniowym zwiększaniu stężenia (tego samego monopeelingu), dzięki czemu bariera naskórka zostaje bezpiecznie pokonana. Stopniowanie intensywności, przyczynia się do stymulowana skóry w sposób naturalny.
  • Metodę WIELOKIERUNKOWEGO DZIAŁANIA – która zapewnia możliwość łączenia kilku eksfoliantów w trakcie jednego zabiegu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta oraz potęgując jego efekty.
  • AUTORSKIE TERAPIE ŁĄCZONE – połączenie monopeelingów z nowoczesnymi technologiami takimi jak: bloomea, mezoterapią mikroigłową, oczyszczaniem wodorowym itp.
    Zabiegi są bardziej intensywne, ale jednocześnie przynoszą większą efektywność i skuteczność.

Zapisy na zabiegi

Salon kosmetyczny Centrum Kosmetologii Mediskin mgr. Alicja Futymska w celach zapisu na zabieg BTL EMBODY prosi o wykorzystanie jednego z poniższych sposobów kontaktu:

  • zapis bezpośrednio w naszym salonie – ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj (mapka dojazdu)
  • kontakt telefoniczny bezpośrednio z recepcją w Biłgoraju – +48 696 476 703.
  • zapisy online za pośrednictwem serwisu Twój Salon – przejdź.