Przygotuj swoje ciało na lato z Mediskin

Przygotuj swoje ciało na lato z Mediskin

Przygotuj swoje ciało na lato z Mediskin

Chcesz cieszyć się szczupłą sylwetką i móc odsłonić nieco więcej w słoneczne dni? Liposukcja ultradźwiękowa będzie idealnym rozwiązaniem. Przygotuj swoje ciało z salonem kosmetycznym Centrum Kosmetologii Mediskin mgr Alicja Futymska na słoneczne dni. 

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej może okazać się ciekawym rozwiązaniem

Dlaczego liposukcji ultradźwiękowej może okazać się ciekawym rozwiązaniem? Ponieważ jest to bezinwazyjny, alternatywny dla chirurgicznej liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. Zabieg usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z trudnych do pozbycia się obszarów takich jak biodra, uda, ramiona, pośladki, talia. Przez co najmniej kilka dni przed zabiegiem należy wypijać około 1-1,5 l dziennie płynów. Dzięki temu nastąpi odpowiednie uwodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Zwiększoną ilość płynów należy przyjmować także po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn. Wyłącznie od klientki zależy jak długo będą utrzymywały się efekty zabiegu. Utracone centymetry w tali czy biodrach szybko powrócą jeżeli nie będzie przestrzegana dieta i zachowany odpowiedni poziom aktywności fizycznej. W Centrum Kosmetologii Mediskin mgr Alicja Futymska wykonamy serie zabiegów w odstępach tygodniowych. W przypadku wyjątkowo dużego nagromadzenia tkanki tłuszczowej zabieg liposukcji ultradźwiękowej można wykonywać 2 razy w tygodniu.

Jakie działania przyniesie Ci liposukcja ultradźwiękowa?

  • Usunięcie zbędnych produktów przemiany materii nagromadzonych wokół komórek,
  • Redukcja tkanki tłuszczowej na wybranych obszarach ciała,
  • Kształtowanie i modelowanie sylwetki,
  • Redukcja cellulitu,
  • Zniwelowanie blizn i rozstępów,
  • Intensywne uelastycznienie oraz ujędrnienie skóry.
  • Pomoże przygotować ciało na lato

Połącz zabiegi liposukcji z masażem próżniowym BODY HEALTH

Głównym celem zabiegu BODY HEALTH jest zwalczanie opornego cellulitu nawet w jego najbardziej zaawansowanych stadiach. Nowoczesna głowica ssąca z ruchomymi rolkami podczas masażu próżniowego stymuluje do działania struktury skórne i podskórne, oddziałuje na powiększone komórki tłuszczowe – zmniejszając ich rozmiary. Zabiegi działają na cellulit, tłuszcz, usprawnienie metabolizmu tkankowego, kształtują sylwetkę poprawiają stan skóry – również jej głębszych warstw. Zabieg polega na wykonaniu, wzdłuż przebiegu węzłów limfatycznych, masażu całego ciała, czyli inaczej mówiąc drenażu limfatycznego. Do wykonania drenażu niezbędny jest specjalny kombinezon, dzięki któremu skóra zostaje zassana do głowicy masującej. Oba opisane przez nas zabiegi wzajemnie uzupełniają się i wzmacniają pożądane efekty terapii łączonej. Umożliwiają niwelowanie defektów takich, jak miejscowe nagromadzenie tłuszczu, cellulit, nadmiar wody i toksyn czy problem wiotkiej skóry.

Chcesz umówić się na wizytę w Centrum Kosmetologii Mediskin?

Zapraszamy Cię do kontaktu poprzez:

  1. Tel: +48 696 476 703
  2. E-mail: mediskin@interia.pl
  3. Recepcja ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj