SOPRANO ICE – zapraszamy do Centrum Kosmetologii MediSkin Biłgoraj.

SOPRANO ICE – zapraszamy do Centrum Kosmetologii MediSkin Biłgoraj.

SOPRANO ICE – zapraszamy do Centrum Kosmetologii MediSkin Biłgoraj.

Soprano Ice w mieście Biłgoraj? Już 3 czerwca w Centrum Kosmetologii MediSkin Biłgoraj odwiedzi Nas Kasia, która usuwa zbędne owłosienie.

W tym dniu będzie można skorzystać także z zabiegów laserem:

Odstęp pomiędzy zabiegami depilacji laserowej to 4-6 tygodni. Laser Soprano Ice to najnowsza technologia, z głowicą chłodzącą.
Komfort, szybkość zabiegu, trwały efekt.

Bezkonkurencyjna nowość tylko w Centrum Kosmetologii MediSkin.

Z pewnością jest to przełomowa technologia! Już teraz Soprano Ice dostępne jest w mieście Biłgoraj. Dlatego zapisz się na zabieg w naszym salonie już teraz. Sprawdź efekty nowej technologii. Przede wszystkim zabieg ten cechuje się:

  • bezbolesne zabiegi
  • bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Wiele funkcji:

Łącząc wiele długości fal lasera i technologii, urządzenie Soprano ICE umożliwia oferowanie usług większej grupie pacjentów z różnymi fototypami włosów. Przez cały rok szybkie przeprowadzenie zabiegów i osiąganie najlepszych możliwych rezultatów klinicznych.

3 rodzaje lasera Soprano Ice w Centrum Kosmetologii MediSkin Biłgoraj.

Przede wszystkim o czym mnależy wspomnieć to Soprano Ice jest jedynym na rynku urządzeniem, który stosuje trzy rodzaje lasera:

SHR – opatentowana metoda niszczenia mieszków włosowych i hamowania ich ponownego wzrostu bez uszkadzania tkanek otaczających mieszki.

InMotion – metoda wykonywania zabiegu w ciągłym ruchu lasera na całym obszarze zabiegowym w połączeniu z głowicą SPEED (która posiada większe okno zabiegowe). Z tego powodu zapewnia większy komfort pacjenta zapewniając jednocześnie krótszy czas zabiegu, nawet przy procedurach na dużych powierzchniach.

ICE – zimna szafirowa końcówka zabiegowa zapewniająca zaawansowane chłodzenie gwarantujące zwiększony nieosiągalny dotąd komfort pacjenta podczas epilacji.