Centrum Kosmetologii Mediskin – przedłużanie rzęs Biłgoraj

Centrum Kosmetologii Mediskin – przedłużanie rzęs Biłgoraj

Centrum Kosmetologii Mediskin – przedłużanie rzęs Biłgoraj.

Przedłużanie rzęs w mieście Biłgoraj? Zapraszamy do Centrum Kosmetologii MediSkin. Chcesz mieć piękne, długie, gęste rzęsy lub masz dość tuszowania ich codziennie? Metoda 1 do 1 będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem

Metoda 1 do 1.

Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie przedłużanie rzęs metodą objętościową lub 1 do 1. Zabieg ten umożliwia nie tylko wydłużenie, zagęszczenie i pogrubienie rzęs naturalnych, ale także skorygowanie kształtu oczu. Odpowiednio dobrana długość rzęs pozwala pięknie wystylizować oko, powiększyć je, podkreślić spojrzenie, skorygować opadającą powiekę i kąciki oka. Wypukłe oczy, mocno osadzone, zbyt blisko osadzone lub zbyt mocno oddalone. Rzęsy przedłużane dzięki temu, że są mocno czarne rewelacyjnie podkreślają spojrzenie i nie wymagają używania tuszu. Sprawdzają się u klientek w każdym wieku, a także u osób uczulonych na kosmetyki. W Centrum Kosmetologii Mediskin w Biłgoraju profesjonalnie dobierzemy długość rzęs.

Przeciwwskazania do zabiegu.

Zabieg przedłużania rzęs jest zabiegiem bezpiecznym i przyjemnym, w odpowiednich rękach nie wiąże się z bólem ani żadnym dyskomfortem. Efekty są spektakularne i długotrwałe. Rzęsy takie należy uzupełniać po 3-4 tygodniach w zależności od cyklu życia naturalnych rzęs.

Chcesz zrobić przedłużanie rzęs w mieście Biłgoraj? Pamiętaj! Nie zawsze stan zdrowia pozwala na wykonanie tego zabiegu. Czasami są to sytuacje jednorazowe i wystarczy poczekać z wizytą aż dojdziemy do siebie. Przeciwwskazania od Centrum Kosmetologii MediSkin to:

  • urazy na twarzy uniemożliwiające stylistce oparcie rąk, co jest niezbędne do wykonania prawidłowej stylizacji,
  • stany zapalne oczu i ich okolicy, również nas wykluczają, ponieważ wykonywanie zabiegu stylizacji może dodatkowo podrażniać oczy, w konsekwencji prowadząc do zaognienia infekcji
  • infekcje organizmu, przeziębienie, grypa – podczas choroby warto odpuścić wykonanie stylizacji, począwszy od tego, że ciężko będzie wyleżeć w pozycji, to dodatkowo będziemy stresować stylistkę, lub wręcz uniemożliwiać jej wykonanie porządnej aplikacji, np. przez przerwy podczas kaszlu lub odetkanie zatkanego nosa; a na koniec jeszcze zarazimy ją i następne klientki.

Niektóre przeciwwskazania są traktowane indywidualnie, np:

  • klaustrofobia – może mieć różne nasilenie i u jednych nie będzie przeciwwskazaniem, ponieważ leżenie 2-2,5 h z zamkniętymi oczami nie będzie powodowało stresu, ale są też osoby, u których taka sytuacja mogłaby wywołać duży atak paniki.
  • ADHD – jeśli jesteśmy w stanie wyleżeć spokojnie całą aplikację i nie będzie to nas stresować, możemy przystąpić do zabiegu.

Są też sytuacje, w których musimy całkowicie pożegnać się ze sztucznymi rzęsami:

  • jeśli kiedykolwiek wystąpiła u nas alergia na klej, niestety, ale zawsze będzie ona powracać, dodatkowo nie istnieje żaden klej hipoalergiczny, ewentualnie o niższych oparach, ale składnik, który nas uczula dalej w nim jest: cyjano-akryl; alergia zazwyczaj wiąże się z opuchlizną, swędzeniem, pieczeniem i ropieniem oczu, ale są też sytuacje, w których może doprowadzić do naprawdę niebezpiecznych sytuacji np. opuchnięcia dróg oddechowych; musimy być świadome, że nie można lekceważyć alergii
  • jeśli mamy jakiekolwiek problemy uniemożliwiające nam długotrwałe leżenie na wznak.
  • kiedy nie posiadamy rzęs lub ich minimalną ilość.
  • kiedy mamy trichotillomanię – czyli bezwiednie wyrywamy nasze rzęsy.