Technologie Hi-Tech w Centrum Kosmetologii MediSkin!

Technologie Hi-Tech w Centrum Kosmetologii MediSkin!

Unikatowa technologia Hi-Tech – zabieg NeoLift od Bloomea

Z radością informujemy o wprowadzeniu zabiegu NeoLift od Bloomea! To unikatowe połączenie: dwie technologie Hi-Tech w jednym urządzeniu. NeoLift by Bloomea to odpowiedź dla klientów poszukujących skutecznych, ale jednocześnie nieinwazyjnych rozwiązań. Ponieważ innowacyjne połączenie technologii TECAR oraz HI-Tens zdobyło uznanie na całym świecie, oferujemy je również w Centrum Kosmetologii MediSkin.

Technologia Hi-Tens eliminuje napięcie mięśniowe, dzięki czemu natychmiast obserwuje się redukcję oznak starzenia, spłycenie bruzd i zmarszczek oraz przywrócenie witalności skóry. Rewolucyjny zabieg Anti-Aging działa od warstwy naskórka aż do mięśni, ponieważ stymuluje włókna kolagenowe i fibroblasty. Przynosi to spektakularne efekty odmłodzenia. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i głęboko relaksujący. Jest idealny dla klientów oczekujących szybkich i trwałych efektów w zakresie poprawy gęstości, napięcia skóry oraz owalu twarzy. Dlatego umów się już dzisiaj i przetestuj!

NOWOŚĆ! Bio Visage od Mansard

Kolejna fantastyczna technologia Hi-Tech jest już dostępna w naszym gabinecie! Bio Visage od Mansard to urządzenie stworzone przez markę laboratoryjną, która posiada jedno z najnowocześniejszych laboratoriów we Francji.

Zabieg Bio Visage opiera się na technologii 14 różnych mikroprądów, które imitują układ bioelektryczny człowieka. Dlatego przywraca naturalną równowagę i wzmacnia proces odbudowy tkanek. Efekty zabiegowe obejmują: detoksyfikację i dotlenienie skóry, redukcję linii i zmarszczek, zmniejszenie zaczerwienień, poprawę struktury skóry, oczyszczenie porów oraz nawilżenie. Ponadto, zabieg jest bardzo skuteczny i bezpieczny. Umów się już dzisiaj i przetestuj tę nową technologię Hi-Tech!

Mamy to! BiShock

Z radością przedstawiamy BiShock – nowość w naszym gabinecie! BiShock to odpowiedź na Wasze prośby. Urządzenie BiShock, w przeciwieństwie do innych fal uderzeniowych, wykorzystuje falę uderzeniowo-szokową, w której impuls wytwarzany jest przez pole elektromagnetyczne. To najnowsze rozwiązanie Hi-Tech, które jest całkowicie bezpieczne i niezwykle efektywne.

CELUJEMY W: cellulit, tkankę tłuszczową, zastoje limfatyczne

Dlatego umów się już dzisiaj i przetestuj nasze technologie Hi-Tech!

Skontaktuj się z nami:

Zabiegi te są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnych, a jednocześnie bezpiecznych metod na poprawę wyglądu skóry. Dlatego warto skorzystać z naszych nowości Hi-Tech i doświadczyć ich niesamowitych efektów. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie profesjonalizm łączy się z najnowszymi technologiami Hi-Tech. Zadbaj o swoją skórę już dziś, ponieważ zasługujesz na to, co najlepsze. Ponadto, nasza oferta jest wyjątkowa na lokalnym rynku.