Laser Soprano Ice Platinum tylko w Centrum Kosmetologii Mediskin

Laser Soprano Ice Platinum tylko w Centrum Kosmetologii Mediskin

Laser Soprano Ice Platinum w Centrum Kosmetologii Mediskin

Drodzy Klienci. Całoroczny Laser Soprano Ice Platinum™ dostępny w Centrum Kosmetologii Mediskin mgr Alicja Futymska. Jest to innowacyjne urządzenie do depilacji, wyprodukowane przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. Zastosowane w nim rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić strukturę włosa na różnych głębokościach. Zwiększając skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Wyjątkowa skuteczność depilacji laserowej urządzeniem Soprano Ice Platinum™ została osiągnięta dzięki zastosowaniu unikalnej technologii polegającej na jednoczesnym zastosowaniu emisji 3 długości fal (755 NM, 810 NM, 1064 NM) w trakcie jednego impulsu.

Laser Soprano Ice Platinum – 3 rodzaje wiązki laserowej w jednej głowicy

Połączenie w jednej głowicy 3 rodzajów wiązki laserowej, tj. aleksandrytowej, diodowej i Nd:YAG pozwala w łatwy i dogodny sposób docierać na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. Najnowsze technologie, zastosowane w urządzeniu pozwalają na osiągnięcie wyjątkowej skuteczności zabiegu, ale również na to, aby zabieg był w 100 % bezbolesny. Za bezbolesność depilacji odpowiada opatentowana technologia SHR™ oraz ICE™.

Skóra po zabiegu laserem

Skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona, bez uczucia pieczenia, podrażnień, strupków itp. Laser Soprano Ice Platinum™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Spełnia więc wszystkie Amerykańskie standardy odnośnie bezpieczeństwa i braku negatywnego wpływu na zdrowie.
 

Najbliższe terminy zabiegów w Centrum Kosmetologii Mediskin Alicja Futymska

  • 8 luty
  • 8 marzec
Kontakt z Mediskin