Marzena Strzałka

Kosmetyczka i wizażystka

Jestem absolwentką Szkoły Wizażu Artystyczna Alternatywa w Krakowie i Studium kosmetycznego w Biłgoraju. Makijaż jest moja pasją. Wykonuję głownie makijaże dzienne, wieczorowe, okazjonalne i ślubne, studniówkowe, sylwestrowe, a także na potrzeby sesji zdjęciowych.


Staram się podążać za współczesnymi trendami, zachowując jednak wyczucie smaku. Uważam, że dobrze dobrany makijaż, będzie nie tylko wydobywał i podkreślał urodę, ale powinien być wykonany w sposób indywidualny - dobrany do osobowości i stylu.


Specjalizuje się również w zabiegach na twarz i ciało, depilacji a także stylizacji brwi. To niesamowite jak ten na pozór drobny zabieg potrafi odmienić spojrzenie i wygląd każdej kobiety, a także dodać pewności siebie. Aby był dobrze wykonany wymaga wielkiej precyzji, dokładności i cierpliwości, a także wsłuchania się w wymagania klientki. Niejednokrotnie są dla mnie dużym wyzwaniem, któremu z przyjemnością się poddaje, gdyż uśmiech klientki po skończonym zabiegu to dla mnie najlepsza zapłata za trud włożony w moją pracę i motywacja do dalszego działania. Szczególną uwagę przywiązuję także do zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz, dzięki którym moje klientki mogą pozbyć się problemów ze skórą, a także przywrócić jej i wydłużyć młody, zdrowy wygląd. Podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na wprowadzenie klienta w tajniki domowej pielęgnacji. Uważam, że aktywne słuchanie i holistyczne podejście do klienta to podstawa aby odpowiednio dobrać zabieg i uzyskać pożądany efekt. 


Praca z klientem oraz jego zadowolenie i komfort sprawia mi olbrzymią radość, dzięki czemu jestem zawodowo spełniona. Zawód swój staram się wykonywać z pasją i z zaangażowaniem, nieustannie pogłębiając wiedzę i zdobywając nowe umiejętności.