Adres

ul. Moniuszki 38, 23-400 Biłgoraj 

Godziny otwarcia

Pn-pt 9:00-19:00, sb 9:00-14:00

Elżbieta Szpara

Stylistka paznokci i kosmetyczka

Kosmetyka interesowała mnie już jako nastolatkę, a w szczególności pielęgnacja twarzy, dłoni, stylizacja paznokci oraz makijaże. W 2006 ukończyłam studium kosmetyczne po którym rozpoczęłam pierwszą pracę w swoim rodzinnym mieście w Strzyżowie. Po roku pracy w zawodzie stwierdziłam, że chcę spróbować swoich sił w pracy w większym mieście i wyjechałam do Rzeszowa gdzie pracowałam kolejne 6 lat w zawodzie oraz prowadziłam swój własny salon kosmetyczny.

Przez cały czas odbywałam szkolenia i pogłębiałam swoją wiedzę oraz nabywałam nowych umiejętności i kwalifikacji.
2016 roku postanowiłam przeprowadzić się do Zakopanego. Decyzja o wyjeździe nie przyszła łatwo. Po niedługim czasie okazało się, że była ona jedną z trafniejszych decyzji. Bardzo szybko dostałam tam pracę w której zdobyłam doświadczenie i wiedzę, której nie dała mi praca w innych salonach. Poznałam nowe zabiegi i technologie, a także uczestniczyłam w licznych szkoleniach.

Po kolejnych 2 latach przyszedł czas na macierzyństwo. Ostatnie 3 lata poświeciłam na rodzinę i wychowanie dzieci, ale to nie przeszkodziło mi w śledzeniu nowości kosmetycznych i szkoleniu się. Stęskniona za pracą i kontaktem z ludźmi postanowiłam pogodzić bycie mamą z pracą zawodową.

Cieszę się, że mogę pracować w Centrum Kosmetologii Mediskin i wykonywać pracę którą uwielbiam. Chęć rozwoju i wzajemna motywacja zespołu kosmetologów w Mediskin przekłada się na wspaniałe efekty naszych klientów. To dla nich ciągle szkolimy się i wprowadzamy nowości. Dla mnie największa nagrodą i motywacją do dalszych szkoleń są wspaniałe efekty zabiegów oraz zadowolenie klientów i ich uśmiech po wizycie u Nas.
Specjalizuje się w stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp oraz w zabiegach na twarz. Paznokcie są niewątpliwie ozdobą każdej kobiety, a o ich zdrowy i estetyczny wygląd dbam wykonując profesjonalnie swoją pracę. Żadna stylizacja paznokci nie jest mi obca, a każdy manicure i pedicure staram się wykonywać z największą precyzją i dokładnością. Uważam, że zadbana skóra, dłonie czy stopy są wizytówką każdej z nas.
Jestem osobą komunikatywną, o pogodnym usposobieniu, dzięki czemu z łatwością nawiązuję kontakt z ludźmi co pozwala stworzyć miłą atmosferę w salonie i dodatkowo zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów.
Zapraszam